شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب
درباره ره وب درباره ره وب درباره ره وب درباره ره وب درباره ره وب درباره ره وب درباره ره وب

شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ره وب

درباره ره وب
اعظم جعفری

درباره ره وب درباره ما درباره ره وب

فعالیت و کسب درامد از طریق اینترنت یکی از مهمترین امور زندگی امروزه مردم شده است. درست است که طراحی سایت از سال هاپیش انجام می شده است اما در چند سال اخیر نقش بخصوصی پیدا کرده است. شرکت ره وب با بیش از 10 سال سابقه و بیش از ده ها نیروی متخصص و جوان در زمینه طراحی سایت حرفه ای، طراحی استارتاپ، طراحی اپلیکیشن، دیجیتال مارکتینگ، سئو، فیلمبرداری و عکاسی تبلیغاتی همواره در تلاش است تا دست در دست مشتریانش آن ها را در مسیر موفقیت سوق دهد و بتواند به کسب و کار آن ها معنایی جدید ببخشد. هدف اصلی شرکت ما تنها ارائه و اماده سازی پروژه یا خواسته ی مشتری نمی باشد بلکه دغدغه ی اصلی شرکت ره وب کسب موفقیت و ارائه انواع خدمات خلاقانه و پشتیبانی همه ساعته مشتری است تا بتوانند منحصر به فرد و تک دیده شوند. شرکت ره وب سالیانه بیش از 10 ها نیروی کاراموز تحویل میگیرد و نیروی متخصص وارد بازار و حوزه ی کاری می کند. هدف ما ترویج این نوع سبک بازاریابی اینترنتی می باشد. بنابراین این امکان را برای دوست داران بخش بازاریابی دیجیتال، طراحی، برنامه نویسی و خیلی از کار های مربوطه دیگر ایجاد کرده است تا بتوانند استعداد های خود را شکوفا کنند و پس از اموزش کسب درامد کنند
شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ ره وب
تقریبا ۱۲ سال پیش به دلیل علاقه و تحصیلاتم در مهندسی نرم افزار، از طراحی سایت در نقش یک فری لنسر شروع کردم . ایده پردازی و خلاقیت در پروژه ها باعث افزایش مشتریانم شده بود و همین باعث شد با جمعی از دانشجویان و همکاران خود در قالب یک تیم متخصص و حرفه ای شروع به کار کنم. به دلیل علاقه زیاد به آموزش، طی این ۱۰ سال علاوه بر مدیریت شرکت طراحی سایت ره وب، آموزش هزاران دانشجو در زمینه طراحی سایت و سئو را به عهده داشتم.
سال ۹۴ پس از اخذ مدرک مهندسی نرم افزار، شروع به فعالیت در حوزه کامپیوتر، شبکه و برنامه نویسی کردم. مشاور فضای مجازی و امنیت شبکه در فرودگاه بین المللی و چندین شرکت از سوابق کاری موفق بنده بوده است. در زمینه طراحی سایت و سئو نیز تجربیاتی طی ۵سال اخیر کسب کرده ام و به سبب همین تجربیات ، هم اکنون مدیریت داخلی تیم ره وب و هماهنگی کارشناسان بر عهده بنده می باشد.
برنامه نویس front-end هستم با بیش از ۵ سال سابقه کار و فعالیت در حوزه استارتاپ و طراح بیش از ۱۰۰ سایت شرکتی و فروشگاهی با زبان ها و متدهای روز دنیا (react native, next, nuxt, material ui, vuetify, bootstrap, tailwind css, …) و همچنین سازنده اپلیکییشن های IOS & Android هستم.
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته متالورژی هستم و در تمام سال های دانشجویی به دنبال پیشرفت و کشف استعدادهایم بودم. به همین خاطر به سراغ یادگیری زبان های پایه برنامه نویسی و آموختن زبان انگلیسی رفتم و موفقیتم در این زمینه شوق و انگیزه ام را برای ورود به دنیای برنامه نویسی بیشتر کرد تا اینکه با مجموعه ره وب آشنا شدم. هم اکنون ۴ سال است که عضوی از تیم برنامه نویسی و توسعه وب شرکت ره وب هستم.
رشته دانشگاهی من گرافیک بوده و بعد از دانشگاه نیز در این حوزه فعالیت کردم. یکی از افتخارات بنده کار در شهرداری و طراحی بنرهای تبلیغاتی شهری بوده. هم اکنون در شرکت ره وب بعنوان گرافیست بخش بین الملل در حال فعالیت هستم
تجربه ۲۰ ساله بنده در بازایابی و فروش در شرکت های بزرگ و نهاد ریاست جمهوری باعث شد به بازاریابی در حوزه دیجیتال علاقه مند شوم. هم اکنون مشاور بازاریابی شرکت ره وب، ژیتال و ... هستم و سعی بر این دارم که بتوانم فعالیت های شرکت را در سطح بین المللی بسط و توسعه دهم.
شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ ره وب

تیم شرکت طراحی سایت ره وب

شرکت طراحی سایت و آژانس دیجیتال مارکتینگ ره وب
یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و موفق از مجموعه ای از افراد جوان و متخصص تشکیل شده است.به این می بالیم و مفتخریم که جمعی از کارشناسان، نخبگان و مدیران با تجربه در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ را در آژانس ره وب داریم و با وجود این تیم خلاق و پرانرژی، بهترین پشتیبانی را در سریعترین زمان به مشتریان عزیز خود ارائه می دهیم.

یک شرکت حرفه ای و موفق از اعضای با استعداد و پر انرژی و در عین حال خلاق و ایده پرداز تشکیل شده است. ره وب با وجود این اعضا بهترین خدمات را به صاحبان کسب و کار ارائه می دهد.

صبر و درک بالای تیم ره وب باعث رضایت و اطمینان خاطر مشتریان آن شده است.

و تمام متخصصینی که در این تیم هستند با پشتکار و خلاقیت خود جهت بهبود و افزایش عملکرد مشتریان، بهترین راهکارها و راهنمایی ها را به آنها ارائه می دهند.

تمامی مشتریان ما می توانند پس از شروع پروژه خود با تیم فنی و کارشناسان مربوط به پروژه خود جلسات حضوری داشته باشند و طی این جلسات مشکلات، ایده ها و درخواست های خود را مطرح کنند .

همچنین آموزش پرسنل مشتریان توسط تیم فنی ره وب یکی از خدمات ارزنده این شرکت می باشد. ما از راهنمایی و آموزش شما خرسندیم و ایمان داریم که با این آموزش ها ، شما عملکرد بهتری در پروژه های خود خواهید داشت.

شرکت ره وب با بیش از ۳۰ متخصص در تیم خود توانسته به یک شرکت کامل و جامع در طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ تبدیل شود.

داشتن صدها نمونه کار و پروژه موفق در کارنامه ره وب از بزرگترین افتخارات این شرکت است

همچنین آموزش و پرورش هزاران نیروی کار در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، ره وب را به یک مجموعه آموزشی بزرگ و هدفمند تبدیل کرده است.

ره وب