سئو و بهینه سازی سایت

سئو را میتوان پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. سئو شامل تولید محتوا ، تدوین استراتژی ، آنالیز فنی، مشاوره و آموزش در شرکت سئو رَه وب است. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم با هر بودجه ای به شما در ساده تر کردن مسیر کمک کنیم تا در رقابت قوی تر و جلوتر باشید.
افزایش بازدید
افزایش فروش
یافتن مخاطب هدف
سرمایه گذاری بلند مدت

سئو و بهینه سازی سایت

مراحل انجام سئو و بهینه سازی

تحلیل و بررسی رقبا

شامل بررسی لینک ها، کلمات کلیدی، محتواهای تولید شده و ...است .از این اطلاعات برای رشد و ارتقای کلمات کلیدی استفاده می شود تا بتوانیم در مسیری درست استراتژی سئو را تدوین کنیم.
1

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی هر پروژه متناسب با نیاز مشتری بررسی می شود و بعد از کسب کلمات کلیدی و دسته بندی کلمات ، هر کلمه و مشتقات آن با هر صفحه ای که طراحی شده هدفمند می شوند.
2

تدوین استراتژی سئو

پیاده سازی، برنامه ریزی و اجرایی هدفمند برای دسته بندی ها و ساختار کلی سایت برای یک مسیر بلند مدت پس از انجام و اجرای دو مرحله اولیه سئو.
3

سئو فنی و تکنیکال

این بخش زیر ساخت اولیه است و اگه به درستی برنامه ریزی و اجرا نشود در طول مسیر اجرایی برنامه سئو به دلیل رعایت نکردن و بهینه نبودن سایت برای الگوریتم های گوگل دچار مشکل می شویم.
4

سئو داخلی / خارجی

در این بخش با رعایت استاندارد های گوگل، سئو off page و سئو on page برای افزایش ورودی و بهبود رتبه کلمات کلیدی اجرا می کنیم .
5

سئو خارجی

روش های مختلفی برای انجام سئو خارجی و لینکسازی خارجی برای سایت شما وجود دارد؛ با افزایش ارزش و بالا رفتن جایگاه ‌سایت، الگوریتم های موتور جستجوی گوگل به این نتیجه می‌رسند که سایت شما محتوای با کیفیت تولید می کند و در بین سایت های دیگر که از سئو خارجی بهره نمی برند با ارزش تر و با اطمینان تر است. این ارزش انتقال یافته از لینکسازی سبب شده تا سایت شما بارها در بین نتایج فهرست جستجوی گوگل وارد شود و برای کاربران نمایش داده می شود و در نتیجه فروش کالاها و خدمات افزایش می یابد.

سئو داخلی

چرا باید به سئو on page توجه شود؟ سئو داخلی در بهینه‌سازی و افزایش رتبه سایت بسیار موثر است. در یک تعریف ساده می توانیم بگوییم که سئو داخلی مجموعه اقداماتی است که برای افزایش رتبه سایت در گوگل انجام می‌شود. این اقدامات به کدنویسی سایت مرتبط هستند و اغلب افرادی که در حوزه طراحی سایت فعال هستند، به‌خوبی می‌دانند که SEO به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. علیرغم تجربه👌🏼کافی طراحان سایت، معمولا کدهای داخلی و روش نوشتن آنها نادیده گرفته می شوند.
سئو فنی و تکنیکال

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یا سئو فنی (Technical SEO) یکی از ارکان سئو است، که در افزایش رتبه و بازدید وب‌سایت شما نقش دارند. کاربردهای سئو تکنیکال را می‌توان طراحی معماری سایت، بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت و بهینه سازی برای دستگاه موبایل بیان کرد. البته اکثر افراد به این جنبه از سئو توجه بسیار زیادی نمی کنند، اما باید گفت که سئو تکنیکال بسیار حائز اهمیت است. برای شروع باید بدانید سایت شما در چه وضعیتی از لحاظ فنی و تکنیکال قرار دارد. برای این تجزیه و تحلیل باید عملکرد فنی سرعت وب‌سایت خود را خیلی دقیق مورد بررسی قرار دهید. سپس یک برنامه منظم برای رفع مشکلات سایت تنظیم کنید. در ادامه، انواع تریک ها و تکنیک‌های سئو تکنیکال و جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد.

درخواست مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

قبل از شروع هر کاری ره وب به شما پیشنهاد میدهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت سئو سایت

عوامل زیادی بر قیمت های طراحی یک سایت تاثیرگذار هستند، از جمله می توان به اختصاصی بودن، کدنویسی بودن، تعداد امکانات و درخواست ها اشاره کرد. قطعا سایت های کدنویسی و اختصاصی با توجه به مدت زمان طولانی و ساعت کاری زیاد، هزینه بالاتری نسبت به سایر سایت های آماده و غیر اختصاصی دارد. ما بر اساس نیازهای مشتری پکیج های قیمتی ایجاد کرده و در هر کدام امکانات و خدماتی را درج کرده ایم.

ویژگی ها تیم سئو

قبل از شروع هر کاری ره وب به شما پیشنهاد میدهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

یکی از فاکتورهای کلیدی و طلایی در موفقیت هر کسب و کار اینترنتی، داشتن یک وب سایت بهینه شده است. وب سایتی که از هر جهت با قوانین و الگوریتم های موتور جستجوی گوگل هماهنگی داشته باشد و بتواند بهترین رتبه را در میان رقبا کسب کند. با توجه به اهمیت ویژه موضوع سئو و بهینه سازی سایت، شرکت سئو ها و مجموعه های زیادی در این حوزه شروع به فعالیت جدی کرده اند و خدمات خود را به شکل های مختلف در اختیار متقاضیان آن قرار می دهند. در خصوص سئو سایت، مطالب و نکات مهمی وجود دارند که می بایست در روند سئو سازی وب سایت و انتخاب شرکت seo به آن ها دقت داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت این روزها به یک موضوع فراگیر در تمامی کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده است. در واقع اگر در دنیای وب مشغول به فعالیت هستید و با مفاهیم سئو سایت آشنایی چندانی ندارید، بایستی هرچه زودتر دست به کار شوید. چرا که عدم دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت می تواند تاثیراتی منفی در رشد کسب و کار شما داشته باشد. بسته به نوع کسب و کار و هدفی که برای فعالیت در فضای اینترنت در نظر گرفته اید، می بایست اقدامات خاصی جهت راه اندازی و سئو سازی وب سایت انجام دهید. اما اگر برای آموزش در این زمینه وقت کافی ندارید، می توانید از خدمات شرکت سئو بهره مند شوید. شرکت های متخصص سئو در این زمینه اصولا به صورت حرفه ای وارد عمل می شوند و تمامی تمرکز خود را بر روی بهینه سازی seo وب سایت شما می گذارند. از مهم ترین خدمات بهینه سازی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی استراتژی سئو

یکی از مهم ترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت، طراحی استراتژی سئو است. برای پیاده سازی صحیح استراتژی سئو، ابتدا تیم سئو با مشارکت و نظر شما موضوع یا موضوعات اصلی سایت را تعیین می کنند. سپس بر اساس لیست موضوعات، مجموعه ای از بهترین کلمات کلیدی انتخاب می شوند. در مرحله بعد برای هر یک از موضوعات، صفحه ای طراحی شده و وب سایت راه اندازی می شود. طراحی استراتژی سئو به شما این امکان را می دهد تا فقط و فقط بر روی یک هدف خاص تمرکز کنید و تمامی اقدامات خود را برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کنید.

نمونه استراتژی سئو

برای راحت تر شدن روند کار، می توانید از نمونه قالب های آماده استراتژی سئو سایت بهره مند شوید. قالب های رایگانی در این زمینه وجود دارند که می توانید بعد از دانلود آن ها و پیروی از دستورالعمل های ارائه شده، به یک طرح منسجم و کلی از سایت مورد نظر خود دست پیدا کنید.

سئو وب فروشگاهی

اهداف سئو با توجه به نوع سایت و زمینه کاری آن می توانند متفاوت باشند. یکی از سایت های بسیار محبوب که این روزها انواع و اقسام آن را در دنیای وب می توانیم مشاهده کنیم، سایت فروشگاهی است. خدمات سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی به روش خاصی انجام می شود و تکنیک ها و اصول خاص خود را دارد. معمولا یک شرکت سئو برای افزایش بازدید و خرید از سایت شما، کارهای مختلفی را می بایست انجام دهد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • بررسی عملکرد و رفتار مشتریان

 • تحلیل رقبا

 • استفاده از کلمات کلیدی مناسب و پربازدید

 • ساختارمند کردن محتوای سایت

 • دسته بندی کردن درست محصولات

 • استفاده از ابزارهای جستجوی پیشرفته

 • ریسپانسیو کردن سایت و...

سئو سایت شرکتی

بدون شک یکی از مهم ترین متقاضیان دریافت خدمات بهینه سازی سایت، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی هستند. راز دوام و بقای تمامی سازمان ها و شرکت های تجاری و اداری در این است که هرچه زودتر به فضای اینترنت ملحق شوند. از این رو رقابت در این مورد بسیار تنگاتنگ است و هر مجموعه ای تمایل دارد با سئو سازی وب سایت خود از دیگر رقبا پیشی بگیرد. معمولا شرکتی که از یک سایت seo شده بهره مند است، می تواند صاحب امتیازات زیر شود:

 • افزایش بازدید از سایت و در نهایت افزایش تعداد مشتریان

 • افزایش سودآوری و درآمدزایی

 • تحقق اهداف سازمانی

 • پیشرفت در کار و برندسازی

 • افزایش اعتبار شرکت و...

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

یکی دیگر از خدماتی که یک شرکت seo می تواند در زمینه سئو سایت در اختیار شما قرار دهد، مشاوره سئو است. در واقع این مجموعه ها بر اساس دانش و اطلاعات روز خود و متناسب با نوع فعالیت شما، بهترین راهکارها و مشاوره ها را در خصوص بهینه سازی سایت در اختیارتان قرار می دهند تا بتوانید با استفاده از این توصیه ها و نکات کلیدی، سایت خود را به رتبه برتر گوگل رسانده و میزان بازدید آن را افزایش دهید.

بهترین شرکت سئو سایت

از آن جایی که شرکت های خدماتی در زمینه سئو سایت، بسیار زیاد و متنوع هستند، انتخاب یک شرکت معتبر که از تخصص و تجربه کافی برخوردار باشد، کار سختی است. از این رو اگر تمایل دارید تا بهینه سازی seo وب سایت شما به شکلی کاملا اصولی انجام شود، لازم است با ویژگی های بهترین شرکت سئو سایت آشنا باشید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت حرفه ای در شرکت سئو ره وب

شرکت seo حرفه ای ره وب ، خدمات بهینه سازی سایت را هم به شکلی کاملا حرفه ای انجام می دهد. این مجموعه صداقت و شفافیت را در اولویت کار خود قرار می دهد. در واقع  بر اساس شرایط سایت، تحلیلی که از رقبا دارد و استراتژی هایی که برای بهینه سازی سایت در نظر گرفته، یک طرح و چشم انداز کلی به شما ارائه می دهد و با صداقت و شفافیت کامل ابراز می دارد که سایت شما در چه زمانی و تحت چه شرایطی می تواند به رتبه خوبی در گوگل دست پیدا کند. حتی در صورتی که امکان تحقق این هدف وجود نداشته باشد، با شجاعت کامل این مطلب را با شما درمیان می گذارد. این شرکت خدمات سئو بر اساس تجربه خود سعی می کنند بهترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه کنند. استفاده از تکنیک های قوی لینک سازی، کلمات کلیدی خاص، بررسی و آنالیز عمیق رقبا، استفاده از استراتژی های تبلیغاتی موثر و سازنده، استفاده از محتواهای جذاب و... تنها بخشی از فعالیت هایی است که این مجموعه ها برای بهینه سازی سایت شما انجام می دهند. آن ها برای اطمینان بیشتر نمونه کارهای موفقیت آمیز خود را به شما ارائه کرده و در تمام پروسه کار، شما را در جریان وضعیت سایت قرار می دهند.

 

افزایش بازدید و نرخ کلیک با seo

یکی از مهم ترین اهداف سئو، افزایش بازدید و نرخ کلیک سایت است. برای این کار می بایست از تکنیک های خاصی بهره گرفت. در واقع برنامه در خدمات سئو و بهینه سازی سایت، بسیار پیچیده بوده و در هر لحظه از زمان، ترفندهای جدیدی به آن افزوده می شود. از همین روست که تیم سئو می بایست همیشه دانش خود را بروز نگه دارند و براساس تکنیک های جدید اقدام به سئو سایت کنند. اما برای افزایش بازدید و نرخ کلیک با seo می توان اقدامات زیر را انجام داد.

 • استفاده از یک عنوان بسیار خاص، جذاب و کاربردی که در عین حال متناسب با فضای کسب و کار شما باشد.

 • تهیه یک لیست از بهترین و منحصر به فردترین کلمات کلیدی متناسب با سرچ روز کاربران

 • توضیحات متای مفید و کوتاه

 • استفاده از بخش سوالات متداول

 • افزایش سرعت سایت

 • استفاده از یک لحن قوی و تاثیرگذار برای نوشتن محتوای سایت

 • استفاده از محتواهای بصری جذاب

 • ساده سازی عنوان و عدم استفاده از عناوین تکراری برای سایت

 • استفاده از محتواهای لیست بندی شده به جای محتواهای تودرتو و همچنین بکارگیری اعداد در صورت امکان برای خواناتر شدن مطالب

 • استفاده از ابزارهای کاربردی مناسب برای افزایش بازدید و نرخ کلیک همچون Yoast Preview

 • استفاده از ابزار گوگل ادز و...

قیمت سئو و بهینه سازی

قیمت سئو و بهینه سازی سایت بسته به عوامل مختلفی، متغیر است و نمی توان برای آن تعرفه مشخصی را عنوان کرد. معمولا هر شرکت سئو خدماتی با توجه به امکاناتی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و کیفیت خدماتی که ارائه می کند، قیمت های متفاوتی را پیشنهاد می دهد. از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت سئو سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان تخصص، تجربه و مهارت تیم سئو

 • نوع سایت که می تواند انواعی از سایت های شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، پزشکی، خبری و... باشد.

 • نوع عملیات سئو که قرار است روی سایت انجام شود. (سئو داخلی، سئو تکنیکال و...)

 • ابزارهایی که در روند بهینه سازی سایت استفاده می شوند.

 • پشتیبانی از سایت

 • میزان رقابت در کسب و کار شما و...

قیمت پکیج سئو

بسیاری از شرکت های متخصص در حوزه سئو، با توجه به دامنه اطلاعات و تجاربی که کسب کرده اند، یک سری پکیج های مخصوص برای فروش سئو در نظر گرفته اند که متقاضیان می توانند متناسب با نیاز خود، هر کدام از این پکیج ها را جهت سئو سایت تهیه کنند. این پکیج ها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و هر یک روی یک موضوع خاص کار می کنند. قیمت پکیج سئو نیز متناسب با محتوای ارائه شده در پکیج و میزان کیفیت و حرفه ای بودن مطالب آن متفاوت است. شما می توانید برای تهیه پکیج سئو، به سایت های آنلاین معتبر مراجعه کنید.

فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت

برای سئو و بهینه سازی سایت، معمولا فاکتورهای متعدد و مختلفی در نظر گرفته می شود. همه چیز بسته به شرایط فعلی سایت، زمینه کاری آن و میزان تخصص تیم سئو سایت دارد. تیم سئو، ابتدا وضعیت فعلی سایت را به طور دقیق مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند. سپس با در نظر داشتن اهداف سایت و تحلیل رقبای آن، یک سری اقدامات را برای سئو و بهینه سازی سایت در نظر می گیرند. برخی از مهم ترین فاکتورهای سئو سایت به شرح زیر هستند:

سئو فنی سایت

سئو فنی سایت، همانطور که از نامش پیداست، مجموعه ای از فعالیت ها و عملیات است که بر روی ساختار فنی سایت اجرا می شوند. برای بهینه سازی ساختار سایت نیز می بایست کدهای برنامه نویسی شده برای آن را مطابق با معیارها و الگوریتم های گوگل بهینه سازی کرد. پس به طور کل، اصلی ترین کار در سئو فنی، تمرکز بر روی کدهای نوشته شده برای سایت است. اما سئو فنی تنها به همین مورد ختم نمی شود. شما علاوه بر بهینه سازی کدها می بایست به مواردی همچون سرعت سایت، امنیت سایت، ریسپانسیو بودن سایت، عدم نمایش صفحات 404 و وضعیت ایندکس سایت نیز توجه داشته باشید.

بهینه سازی محتوا داخلی

از مهم ترین نکات و اصول در بهینه سازی محتوا داخلی سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما محتواهای قرار داده شده درون سایت را به گونه ای انتخاب کنید که برای شبکه های اجتماعی نیز بهینه سازی شده باشند.

 • طول دامنه سایت و تعداد کلمات آن بسیار مهم است.

 • عناوینی که درون وب سایت استفاده شده اند را به شکلی هدفمند انتخاب کنید و آن ها را بهینه سازی کنید.

 • حتما از تصاویر و محتواهای ویدئویی جذاب و کاربردی درون سایت استفاده کنید.

 • از لینک دهی به وب سایت های معتبر غافل نشوید.

 • حتما در 100 کلمه ابتدایی مقالات خود از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید.

 • نام فایل های تصویری خود را نیز بهینه سازی کنید.

 • سایت را به شکل واکنش گرا بهینه سازی کنید.

 • افزایش سرعت بارگیری در سایت که تا حد زیادی در جذب کاربران تاثیر دارد.

لینک سازی خارجی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت، لینک سازی خارجی است. شما از طریق دریافت لینک از دیگر سایت ها می توانید کاربران بیشتری را به سایت خود جذب کنید. البته هر کاری قاعده خاص خود را دارد و باید بدانید که لینک سازی خارجی می بایست در چه زمانی و با چه شرایطی انجام شود تا بیشترین بازدهی را داشته باشد. یکی از اقدامات سازنده شرکت سئو در این مورد این است که اقدام به برگزاری وبینارهای مختلف کنید. در این وبینار مخاطبان زیادی حضور خواهند داشت. با ارائه محتوای ارزشمند، وب سایت ها را ترغیب کنید تا برای آموزش کاربران خود به سایت شما لینک دهند. هرچه لینک سازی خارجی از طریق سایت های معتبر و با نفوذ انجام شود، قطعا بهینه سازی سایت شما با موفقیت بیشتری روبرو خواهد شد.

ره وب