سئو و بهینه سازی سایت

سئو را میتوان پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. سئو شامل تولید محتوا ، تدوین استراتژی ، آنالیز فنی، مشاوره و آموزش در شرکت رَه وب است. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم با هر بودجه ای به شما در ساده تر کردن مسیر کمک کنیم تا در رقابت قوی تر و جلوتر باشید.
افزایش بازدید
افزایش فروش
یافتن مخاطب هدف
سرمایه گذاری بلند مدت

سئو و بهینه سازی

سفارش سئو
همه بازدیدکنندگان گوگل را برای خودتان کنید با سئو به عصر جدید مارکتینگ و بازاریابی آنلاین خوش آمدید.
انالیز و تحلیل فنی
نرخ خزش گوگل را برای صفحات خود بالا ببرید تا با یک زیر ساخت فنی و تکنیکال مناسب در مسیر پیشرفت کنید.
مشاوره سئو
گاهی وقتا لازم است با توجه به مسیری که پیش رو دارید برای رشد کسب و کارتان با یک تیم مجرب همراه شوید

سفارش سئو

رَه وب با استفاده از به روز ترین و اصولی ترین روش های مورد تایید گوگل به دنبال افزایش ترافیک و بهبود ورودی سایت مشتریان است و متناسب با هر بودجه ای خدمات مرتبط به سئو و بهینه سازی سایت را در نظر دارد . همه بازدیدکنندگان گوگل را برای خودتان کنید به عصر جدید مارکتینگ و بازاریابی خوش آمدید! با یک سئو قوی سایت خودتان را در همه کلمات کلیدی، محصولات، دسته بندی ها، خدمات، اخبار و... به تمامی کاربرانی که عبارت مورد نظر شما جستجو کردن نشان دهید. سئو (Seo) سایت خود را با خیال راحت به تیم متخصص ما بسپارید تا نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنید و نام برند خودتان را همیشه در رتبه های بالای گوگل مشاهده کنید.

سئو فنی و تکنیکال

شاید یکی از بخش هایی که کمتر در بحث سئو seo به آن پرداخت می شود و در عین حال اهمیت بسیار بالایی دارد، بحث سئو فنی یا تکنیکال است. فاکتور های سئو تکنیکال (Technical SEO) به دلیل این که بیشتر به بخش کد های سایت و برنامه نویسان مربوط می شود توسط سئو کاران کمتر مورد توجه قرار می گیرد و همین موضوع باعث کند شدن سرعت خزش و کرال توسط گوگل و همچنان باعث نزولی شدن موقعیت صفحات سایت در گوگل می شود. با نداشتن سئو فنی خوب در واقع ساختار مناسبی برای ارائه صفحات از گوگل به کاربران وجود ندارد. پس با توجه به اهمیت این موضوع و بحث آگهی نسبت به الگوریتم های گوگل لازم است بهترین وضعیت فنی را برای سایت در نظر بگیریم. در این بخش علاوه بر آنالیز فنی و ارائه گزارش در حل و رفع این مشکلات در کنار شما هستیم.

درخواست مشاوره و سئو

کافیست اسم سایت خود را برای ما در واتساپ ارسال نمایید تا مشاوران و کارشناسان متخصص سئو، بررسی کرده و وضعیت فعلی سایت و گزارش کوتاهی از سوابق سایت و برنامه بهینه د آینده را به شما پیشنهاد دهند. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و با کارشناسان سئو ما به طور مستقیم صحبت کنید. بهترین راهکار در حوزه کسب و کار شما را برای افزایش بازدید و فروش پیشنهاد می دهیم.

مراحل انجام کار

تحلیل و بررسی رقبا

شامل بررسی لینک ها، کلمات کلیدی، محتواهای تولید شده و ...است .از این اطلاعات برای رشد و ارتقای کلمات کلیدی استفاده می شود تا بتوانیم در مسیری درست استراتژی سئو را تدوین کنیم.
1

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی هر پروژه متناسب با نیاز مشتری بررسی می شود و بعد از کسب کلمات کلیدی و دسته بندی کلمات ، هر کلمه و مشتقات آن با هر صفحه ای که طراحی شده هدفمند می شوند.
2

تدوین استراتژی سئو

پیاده سازی، برنامه ریزی و اجرایی هدفمند برای دسته بندی ها و ساختار کلی سایت برای یک مسیر بلند مدت پس از انجام و اجرای دو مرحله اولیه سئو.
3

سئو فنی و تکنیکال

این بخش زیر ساخت اولیه است و اگه به درستی برنامه ریزی و اجرا نشود در طول مسیر اجرایی برنامه سئو به دلیل رعایت نکردن و بهینه نبودن سایت برای الگوریتم های گوگل دچار مشکل می شویم.
4

سئو داخلی / خارجی

در این بخش با رعایت استاندارد های گوگل، سئو off page و سئو on page برای افزایش ورودی و بهبود رتبه کلمات کلیدی اجرا می کنیم .
5

ویژگی ها تیم سئو

قبل از شروع هر کاری ره وب به شما پیشنهاد میدهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

مشاوره و آموزش تیم سئو

خدمات مشاوره رایگاه سئو رَه وب متناسب با نیاز مشتری شامل تحلیل و آنالیز ، بررسی فنی و تکنیکال ، بررسی کلمات کلیدی و وضعیت فعلی و بررسی طرح اجرایی سئو می باشد. همچنین شرکت رَه وب آموزشی هدفمند را برای افراد و سازمان ها در نظر گرفته است تا بتوانند از نیروهای مجرب خودشان در بخش سئو و بهینه سازی سایت بهره وری کامل را ببرند.