توضیحات سفارش سئوسئو خارجی

بخش نهایی بهینه سازی سئو، سئو خارجی می باشد. رعایت استاندارد ها و بهینه سازی ها در همه موارد بالا در اکثر مواقع کافی نیست و نیاز به نیرو بیشتری برای تقویت صفحات است. لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت داده می شوند باعث بالا رفتن اعتبار سایت نزد گوگل و در نهایت بهتر شدن رتبه سایت در نتایج جستجو می شود. با لینک سازی در فروم ها، کامنت ها، بلاگ ها، شبکه های اجتماعی و... و همچنین خرید رپورتاژ از سایت هایی با اعتبار دامنه بالا بعد از آنالیز دقیق و کامل مخصوصا در پروفایل لینک رقبا، قدرت و اعتبار صفحه را بالا برده و صفحه مورد نظر خود را تقویت می کنیم.

سئو داخلی

این بخش شامل موارد مختلفی مثل تولید محتوا سئو شده، لینک سازی داخلی، بهینه سازی تصاویر، بهینه سازی هدینگ ها (Headings)، بهینه سازی متا تایتل و متا دیسکریپشن و... می شود. این بخش اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا رابط شما و مشتری و یا کاربر شماست. هر چه در این بخش بهینه تر عمل شود محتوا به شکل بهینه تری هم به کاربران و هم به موتور های جستجو نمایش داده می شوند که باعث تعامل بیشتر کاربر با سایت و صفحه مورد نظر می شود که در نتیجه باعث بالا رفتن ارزش آن صفحه و نمایش آن در تبه های بالای صفحات جستجو توسط گوگل می شود.

سئو تکنیکال

بعد از تدوین استراتژی سئو و قبل از انجام هر کاری، نیاز است که پایه های سئو وبسایت را بنا کنیم. هر چقدر این پایه ها سفت تر و بهینه تر بنا کنیم طبیعتا پیشرفت بیشتری داریم و باعث هموار تر شدن مسیر می شود. در این بخش مسایل فنی و تکنیکال مثل بهینه بودن کد های سایت، سرعت سایت، بهینه بودن نسخه موبایل، ریسپانسیو بودن، فایل robots.txt، سایت مپ یا همان نقشه سایت و... مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرد و تمامی این موارد بهینه می شود تا سایت در بهترین ساختار فنی و ظاهری در موبایل و دسکتاپ به کاربران نمایش داده شود. برای خواندن جزئیات بیشتر میتوانید اینجا کلیک کنید ( اینجا رو لینک بده به صفحه سئو فنی و تکنیکال)

تدوین استراتژی سئو

مهم ترین بخش از مسیر سئو تدوین استراتژی SEO می باشد. جایی که ما مسیر بهینه سازی سایت و نحوه پیاده سازی اقدام های مورد نظرمان را تعیین می کنیم و سایت در آینده طبق این برنامه جلو می رود و که باعث بالا رفتن حساسیت این بخش می شود. با اطلاعاتی که تا اینجای کار از تحلیل رقبا و تحقیق کلمات کلیدی داشته ایم، حالا زمان آن است که با استفاده از این اطلاعات استراتژی سئو سایت  رابرای آینده تعیین کرده و مسیر راه را مشخص کنیم که شامل استراتژی سئو داخلی (seo on page)، سئو خارجی (seo off page) و هدف گذاری همه صفحات و موضوعات مورد استفاده در سایت می باشد. 

تحقیق کلمات کلیدی

یکی از مهم ترین قدم های مسیر سئو را می توان تحقیق کلمات کلیدی  سئو یا Keyword Research نام گذاری کرد. جایی که ما کلمه کلیدی اصلی مورد نظرمان و کلمات کلیدی مربوط به آن را انتخاب می کنیم و در واقع همه بهینه سازی ها را برای کلمه هایی که انتخاب کرده ایم انجام می دهیم. این کلمات بعد از تحقیق روی کلمات مختلف جستجو شده توسط کاربران در گوگل برای رسیدن به هدف مورد نظر خود در ابزار های تحقیق کلمات کلیدی یا Keyword Reseach انتخاب می شوند و صفحات سایت برای این کلمات بهینه شده و همچنین لینک های داخلی و خارجی که در آینده قرار است انجام بدهیم هم وابسته به این کلمات می باشد. بعد از به دست آوردن کلمات کلیدی  و دسته بندی ، آن ها را متناسب به هر صفحه ای هدفمند میکنیم تا لندینگ یا بلاگ مورد نظر برای آن صفحه طراحی و بهینه شود.

تحلیل رقبا

اولین قدم فرآیند سئو قبل از انجام دادن هر کاری تحلیل رقبا یک سایت می باشد. بهترین راهنمای ما در شروع یک پروژه سئو (SEO)، رقبا و سایت هایی هستند که قبل از ما به رتبه های بالای گوگل رسیده اند و این تقریبا در همه موارد به آن معنی است که آن ها راه درست را رفته اند. تحلیل رقبا سایت اطلاعات بسیار خوبی مثل نقشه راه، وضعیت رقابت در موضوع مورد نظر، چالش ها، هزینه ها، بررسی لینک ها، کلمات کلیدی ، نوع محتوا ها، هدف گذاری ها و... به ما می دهد که با داشتن این اطلاعات مهم از رقبای یک سایت می توان استراتژی خیلی قوی تر و بهینه تری برای موفقیت هرچه سریع تر و بیشتر در تحلیل رقبا برای سفارش سئو داشت.

درخواست مشاوره و سئو

کافیست اسم سایت خودر را برای ما در واتساپ ارسال نمایید تا مشاوران و کارشناسان متخصص سئو، بررسی کرده و وضعیت فعلی سایت و گزارش کوتاهی از سوابق سایت و برنامه بهینه در آینده را به شما پیشنهاد دهند. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و با کارشناسان سئو ما به طور مستقیم صحبت کنید. بهترین راهکار در حوزه کسب و کار شما را برای افزایش بازدید و فروش پیشنهاد می دهیم.

قیمت سفارش سئو


 • تدوین استراتژی سئو پروژه

 • بررسی تعداد و تحلیل کلمات متناسب با صنعت

 • تعداد تعداد کلمات کلیدی (MAIN KEYWORD)

 • تعداد کلمات مرتبط (LSI, longterm)

 • بررسی و آنالیز سئو فنی و گزارش عملکرد فنی

 • تدوین keyword map برای صفحات

 • سئو عنوان صفحات و متا تگ ها

 • بهینه سازی فایل Robots.txt

 • ساخت و بهینه سازی سایت مپ

 • بررسی کنونیکال و انجام کنونیکال

 • تدوین استراتژی و بهینه ساخت لینک سازی داخلی

 • آنالیز و حذف لینک های بی کیفیت

 • تدوین استراتژی لینک سازی خارجی

 • ساخت ماهانه لینک سازی خارجی

سوالات متداول سفارش سئو

سئو به معنای بهینه سازی موتور های جستجو و مخفف Search Engine Optimization می باشد و به زبان ساده، حضور سایت شما در رتبه های بالای گوگل در کلمات مورد نظر شماست.

هیچ قطعیتی در مورد زمان نتیجه گیری سئو وجود ندارد اما با توجه به سختی کلمات و رقابت در موضوع مورد نظر، زمان به نتیجه رسیدن سئو متغیر است.

هزینه سئو با توجه به سایت و پلن های مختلف مشخص می شود که با توجه به نیاز و بودجه، هزینه تعیین می شود.

بله. شما می توانید با تماس با تیم ره وب از مشاوره رایگان سئو بهره ببرید. برای دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.