قوانین و مقررات ره وب

۱- قبل از شروع هر نوع همکاری باید قرارداد رسمی بین شرکت و کافرما منعقد گردد. در صورت عدم ثبت قرارداد هیچ همکاری از طرف شرکت صورت نمی پذیرد.

۲- زمان اعلام شده در قراردادها بر اساس روزکاری می باشد و دیرکرد انجام پروژه شامل پرداخت خسارت از طرف شرکت ره وب به کارفرما می شود.

۳- امکانات توسعه سایت طی یک جلسه آنلاین از کارفرما به تیم فنی ره وب ارائه می گردد و بر اساس این جلسه زمان و هزینه تقریبی در تیکت به مشتری اعلام می گردد و پس از پرداخت فاکتور مربوطه توسط کارفرما، امکانات درخواستی در دست انجام قرار می گیرد.

۴- کلیه درخواست های کارفرما فقط از طریق تیکت به شرکت ره وب اعلام گردد، و تماس تلفنی صرفا در جهت پیگیری تیکت های فوری و اولویت زیاد می باشد.

۵- هیچ گونه ارتباطی از طریق سوشیال ها و پیام رسان ها جهت انجام درخواست مشتری امکان پذیر نیست و تمام تبادلات از طریق تیکت می باشد.

۶- در صورت درخواست جلسه حضوری از طرف کارفرما باید یک هفته قبل این درخواست در تیکت مطرح شود و بعد از تایید مدیر فنی جلسه در شرکت ره وب برگزار می گردد. در تمام جلسات حضوری مدیر واحد مربوطه نیز حضور دارد.

۷- در صورت عدم رعایت شئونات اخلاقی در تیکت و تماس تلفنی توسط کارفرما، شرکت ره وب مختار به قطع همکاری می باشد. هر گونه انتقاد و پیشنهاد در ارتباط با کارشناسان را از طریق تیکت مدیریت اعلام نمایید.

۸- حداکثر جلسات جهت توسعه سایت و سئو برای هر کارفرما در یک ماه دو جلسه می باشد.

۹- زمان اعلامی توسعه و پشتیبانی سایت از سمت مدیر پروژه ره وب اعلام می گردد و کارفرما اختیاری در تعیین این زمان ندارد.

۱۰- زمانی سورس کد سایت به مشتری تحویل می گردد یا سایت روی سرور کارفرما نصب می شود که تصفیه کامل انجام شده باشد و کارفرما هیچ بدهی به شرکت نداشته باشد.

۱۱- در صورت عدم همکاری کارفرما در تولید محتوا و خرید ملزومات سئو، شرکت ره وب هیچ تعهدی در قبال پیشرفت پروژه نخواهد داد.

۱۲-چنانچه درخواست سایت های قرعه کشی داشته باشید، هیچ گونه درخواستی مبنی بر تقلب در قرعه کشی پذیرفته نمی شود و قرعه کشی کاملا باید واقعی و صحیح برگزار گردد در غیر اینصورت شرکت ره وب همکاری خود را با کارفرما قطع خواهد کرد.

۱۳- کلیه جلسات مشاوره جهت ایده پردازی و ارائه راهکار در بخش توسعه سایت و برنامه نویسی برای مشتری بدون هزینه انجام میشود اما در بخش سئو و بهینه سازی شامل هزینه می گردد.

۱۴- پشتیبانی در روزهای تعطیل و خارج از ساعت اداری فقط از طریق تیکت برای موارد با اولویت بالا امکان پذیر است.

۱۵- چنانچه درخواستی در مدت زمان کوتاه و توسعه فورس از طرف کارفرما اعلام گردد، شرکت ره وب هیچ گونه ضمانتی در صحت انجام پروژه نخواهد داد و احتمال اشتباه و خطا وجود دارد و کارفرما باید این ریسک را بپذیرد. مانند کمپین های تبلیغاتی فوری که کارفرما بدون برنامه ریزی این درخواست را اعلام کرده است.

۱۶- چنانچه کارفرما درخواست حذف امضای ره وب را از سایت و پروژه خود داشته باشد می بایست هزینه آن را پرداخت نماید. هزینه حذف امضا برای سایت های شرکتی ۵۰ میلیون تومان و برای سایت های فروشگاهی ۱۰۰ میلیون تومان می باشد. چرا که نمونه کارهای شرکت ره وب ، سرمایه این شرکت هستند و حذف امضای آن جلوی این سرمایه گذاری را خواهد گرفت.

۱۷- چنانچه کارفرما سورس کد را تحویل گرفت و در جای دیگری سایت را نصب کرد، حق حذف امضای شرکت ره وب را ندارد و اینکار تخلف محسوب می شود و باید به شرکت ره وب خسارت پرداخت نماید.

۱۸- رمزعبور هاست و سرور سایت تحت هیچ شرایطی به مشتری ارائه نمی گردد، و در صورت تحویل این رمزعبور شرکت ره وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال پشتیبانی سایت نمی پذیرد.

۱۹- در صورتی که سایت روی سرور مشتری نصب شده باشد، شرکت ره وب هیچ مسئولیتی در قبال امنیت سایت و صحت کارکرد صحیح آن  نخواهد داشت.

۲۰- در صورت دیرکرد کارفرما در تهیه و تحویل ملزومات سایت این مدت به زمان پروژه اضافه می گردد، مانند درگاه پرداخت، سامانه پیامک و هر موردی که جلوی تکمیل پروژه را خواهد گرفت

۲۱-تعرفه نفرساعت کارشناس ۳۵۰ هزار تومان و کارشناس ارشد ۴۵۰ هزار تومان و مدیر پروژه ۶۰۰ هزار تومان میباشد.

ره وب