سئو فنی و تکنیکال

 

شاید یکی از بخش هایی که کمتر در بحث سئو seo به آن پرداخت می شود و در عین حال اهمیت بسیار بالایی دارد، بحث سئو فنی یا تکنیکال است. فاکتور های سئو تکنیکال (Technical SEO) به دلیل این که بیشتر به بخش کد های سایت و برنامه نویسان مربوط می شود توسط سئو کاران کمتر مورد توجه قرار می گیرد و همین موضوع باعث کند شدن سرعت خزش و کرال توسط گوگل و همچنان باعث نزولی  شدن موقعیت صفحات سایت در گوگل می شود. با نداشتن سئو فنی خوب در واقع ساختار مناسبی برای ارائه صفحات از گوگل به کاربران وجود ندارد. پس با توجه به اهمیت این موضوع و بحث آگهی نسبت به الگوریتم های گوگل لازم است بهترین وضعیت فنی را برای سایت در نظر بگیریم. در این بخش علاوه بر آنالیز فنی و ارائه گزارش در حل و رفع این مشکلات در کنار شما هستیم.

توضیحات سئو فنی و تکنیکالمشاوره سئو/ سئو تکنیکال

طی سال های اخیر ارزش و جایگاه کسب رتبه مناسب در نتایج گوگل بیشتر و بیشتر شده است. همین امر موجب شده عباراتی مانند کارشناس سئو یا متخصص سئو به گوش بسیاری از فعالان حوزه وب آشنا باشد و افراد بسیاری در زمینه مشاوره سئو فعالیت کنند. رفته رفته شرکت ها و تجارت های بزرگتر به این نتیجه رسیدند که بهتر است تیم تولید محتوا و سئو تشکیل داده و بصورت مستقیم بر عملکرد آنها نظارت داشته باشند.
گاهی اوقات نداشتن زمان کافی، نبودن نیروی متخصص سئو و یا هر عامل دیگری باعث می شود سایت ها تصمیم بگیرند از یک تیم سئو (سئو تکنیکال ) برای بهینه سازی بخش های تکنیکال مشاوره بگیرند. شما می توانید بهترین مشاوره و راه کار های بخش سئو تکنیکال سایت خودتان را از تیم تخصصی رَه وب داشته باشید. ما با بررسی وضعیت سئو تکنیکال سایت شما، راه کارهایی مناسب جهت بهینه سازی و رفع مشکلات فنی و تکنیکال سئو را در قالب یک گزارش که شامل بخش های مختلف فنی و مشاوره کامل به همراه آموزش می باشد را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

سرعت سایت یکی از مهم ترین عوامل ماندگاری کاربران در سایت و همچنین فاکتور های مهم گوگل است. اولین شاخص کاربران در موبایل و دسکتاپ، بعد از انجام جستجو و کلیک روی سایت های نمایش داده شده در صفحه نتایج جستجو، لود سریع سایت ها است که اگر سرعت سایت پایین باشد، می تواند در همان ثانیه های اول باعث خروج کاربر از سایت و امتیاز منفی آن برای گوگل شود. ما با رفع تمامی مشکلاتی فنی که باعث کاهش سرعت سایت شما شده و دریافت بهترین نمره ممکن از گوگل، سایت شما را در سریع ترین حالت قرار می دهیم. از جمله مواردی که می توان در بهینه سازی سرعت اشاره کرد این است که پس از آنالیز صفحات سایت در گوگل و بررسی گزارش خطاهایی سرعت لود که در سرچ کنسول هست اقدامات فنی اجرا و پیاده سازی می شود در صورت نیاز این اقدامات به کارفرما و تیم فنی کارفرما ارجاع داده می شود.

بهینه سازی سئو فنی موبایل

معیار گوگل برای بررسی صفحات یک سایت نسخه موبایل آن سایت است و این نشان دهنده اهمیت بالای نسخه موبایل برای گوگل است. طبق آخرین آمار حدود 61 درصد کاربران جستجو خود را با موبایل انجام می دهند و به همین علت بیشتر توجه و بهینه سازی های سایت ها برای نسخه موبایل می باشد. طراحی و نمایش زیبا و ریسپانسیو یا به عبارتی موبایل فرندی (mobile friendly) و کاربری و دسترسی آسان در نسخه موبایل یکی از مهم ترین فاکتور های حرفه بودن یک سایت است. ما با بررسی و بهینه سازی تمامی فاکتور های تکنیکال سئو نسخه موبایل، سایت شما را در بهینه ترین حالت ممکن برای کاربران آماده میکنیم. 

 

آنالیز سئو و تحلیل فنی سایت

سئو تکنیکال ستون فقرات سایت شماست و هیچ سایتی نمی تواند با سئو تکنیکال یا فنی ضعیف موفقیتی در زمینه سئو کسب کند.
پس از آنالیز فنی وب سایت و بررسی خطا های موجود خطاها و راه کارها متناسب با هر دسته بندی جدا می شوند و مواردی که در این بخش بررسی می شوند مرتبط به زیر ساخت های سایت اصلی سایت برای افزایش نرخ خزش گوگل و نرخ ایندکس شدن صفحات توسط گوگل است . از جمله اقدامات مهمی که میتوان اشاره کرد بررسی کد های سایت ، فعال کردن و بررسی ساختار سایت مپ ، بررسی فایل Robots.txt ، بررسی اسکیما صفحات ، بررسی ساختار URL صفحات ، بررسی تگ ها سئو صفحات ،بررسی بهینه سازی لینک سازی داخلی ، بررسی و بهینه سازی تصاویر می باشد که پس از بررسی و آنالیز گزارشی در جهت اقدامات لازم جهت بهینه سازی این موارد به تیم فنی کارفرما داده می شود همچنان در صورت درخواست کارفرما تیم فنی سئو رَه وب به دنبال این است که بتواند در بهینه ترین حالت ممکن مشکلات فنی و تکنیکال سئو شما را به صفر برساند.

 

درخواست مشاوره و سئو

کافیست اسم سایت خود را برای ما در واتساپ ارسال نمایید تا مشاوران و کارشناسان متخصص سئو، بررسی کرده و وضعیت فعلی سایت و گزارش کوتاهی از سوابق سایت و برنامه بهینه د آینده را به شما پیشنهاد دهند. همچنین می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و با کارشناسان سئو ما به طور مستقیم صحبت کنید. بهترین راهکار در حوزه کسب و کار شما را برای افزایش بازدید و فروش پیشنهاد می دهیم.

سوالات متداول سئو فنی و تکنیکال

سئو تکنیکال یا فنی به بهینه سازی کد های سایت گفته می شود که کراول و ایندکس راحت تر توسط موتور های جستجو می شود.

عدم بهینه سازی سئو فنی سایت می تواند به نرخ تبدیل، فروش و موفقیت کلی سئو آسیب برساند. این عامل به این دلیل مهم است که می تواند باعث شود سایت شما به درستی ایندکس نشود.

در حالت کلی استاندار های سئو تکنیکال یا فنی سایت ها مشابه هم می باشند ولی در برخی cms های مختلف ممکن است روش های متفاوتی برای بهینه سازی فنی وجود داشته باشد.

هزینه سئو تکنیکال با توجه به شرایط و مشکلات سایت تعیین می شود که برای هر سایت متفاوت است. شما می توانید برای مشاوره یا مشاهده تعرفه و قیمت سئو تکنیکال سایت اینجا کلیک کنید.