آموزش سئو خارجی

آموزش سئو خارجی

در دنیای دیجیتال امروز داشتن یک وب سایت بهینه که بتواند در نتایج اول گوگل ظاهر شود از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. همچنین این نکته برای دیده شدن در موتور های جستوجو بسیار مهم است که در وب‌سایت شما صرفا و فقط به موارد سئو داخلی توجه نشود زیرا سئو داخلی تنها نیمی از مسیر موفقیت در نتایج جستجو است. نیمه دیگر این مسیر، سئو خارجی (Off-Page SEO) نام دارد. سئو خارجی یکی از ارکان اصلی موفقیت در دنیای وب به شمار می‌رود و با بهره‌گیری از آن می‌توانید وب‌سایت خود را در مسیر ارتقای رتبه در نتایج جستجو و در نهایت، دستیابی به اهداف بازاریابی‌تان قرار دهید. دوره سئو خارجی شرکت ره وب به شما کمک می‌کند تا:

✅ با مفهوم سئو خارجی و اهمیت آن در دنیای دیجیتال آشنا شوید.
✅ با انواع روش‌های سئو خارجی، از جمله رپورتاژ آگهی، دریافت بک‌لینک طبیعی با هزینه مناسب آشنا شوید.
یاد بگیرید که چگونه و در چه سایت هایی لینک ورودی به سایت خود قرار دهید.
✅ یاد بگیرید چگونه بک‌لینک‌های باکیفیت و طبیعی دریافت کنید.
✅ با ابزارهای تحلیل سئو آف پیج وبسایت خود و رقبا آشنا شوید و یاد بگیرید چگونه از آن‌ها برای بررسی وضعیت وب‌سایت خود در نتایج جستجو استفاده کنید.
✅ استراتژی سئو خارجی خود را برای وب‌سایت‌تان تدوین کنید.

 

 

دوره های آموزشی

اطلاعات بیشتر آموزش سئو خارجی

دوره های آموزشی
مدت دوره :

1

تعداد جلسات :

0

آخرین آپدیت :

۱۴۰۳/۰۳/۰۸

گروه آموزشی ره وب
مدرس دوره:

گروه آموزشی ره وب

سئو خارجی چیست؟

سئو خارجی به مجموعه‌ای از اقداماتی گفته می‌شود که در خارج از وب‌سایت خود انجام می‌دهیم تا اعتبار و ارزش وب‌سایت‌مان را در نزد موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش دهیم. به عبارت ساده‌تر، با سئو خارجی به گوگل می‌گوییم که وب‌سایت ما مورد اعتماد و توجه سایر وب‌سایت‌های معتبر قرار دارد و به همین دلیل، شایسته‌ی قرار گرفتن در رتبه‌های بالای نتایج جستجو است. 

 

چرا سئو خارجی اهمیت دارد؟

موتورهای جستجو مانند گوگل، هنگام رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نتایج جستجو، به فاکتورهای مختلفی توجه می‌کنند. یکی از مهم‌ترین این فاکتورها، اعتبار و شهرت (Authority) وب‌سایت است. گوگل بر این باور است که وب‌سایت‌هایی که مورد اعتماد و توجه سایر وب‌سایت‌های معتبر قرار گرفته‌اند، از کیفیت و اعتبار بالاتری برخوردار هستند. حال تصور کنید وب‌سایت شما مقاله‌ای باکیفیت و ارزشمند در مورد «بازاریابی محتوا» منتشر کرده است. این مقاله به قدری مفید و خواندنی است که وب‌سایت‌های معتبر دیگری در حوزه بازاریابی، به آن لینک می‌دهند. از نظر گوگل، این لینک‌ها به منزله‌ی تایید و اعتبار محتوای شماست و در نهایت، رتبه‌ی وب‌سایت شما در نتایج جستجو برای کلمه‌ی کلیدی «بازاریابی محتوا» ارتقا پیدا می‌کند.

 

با آموزش سئو خارجی ره وب سایت خود را به قله نتایج جستجو برسانید!

همانطور که در اشاره کردیم، سئو خارجی یکی از ارکان اصلی موفقیت در دنیای وب به شمار می‌رود. با بهره‌گیری از خدمات سئو خارجی شرکت ره وب ، می‌توانید وب‌سایت خود را در مسیر ارتقای رتبه در نتایج جستجو و در نهایت، دستیابی به اهداف بازاریابی‌تان قرار دهید. تیم متخصص سئو ره وب با بهره‌گیری از دانش به‌روز و تجربه‌های ارزشمند خود، در زمینه اموزش سئو خارجی یاری‌رسان شما خواهد بود. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه اعتبار و شهرت وب‌سایت خود را با صرف کمترین هزینه در نزد موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش دهید و در نهایت، شاهد درخشش وب‌سایت‌تان در رتبه‌های بالای نتایج جستجو باشید. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در زمینه سئو خارجی و اطلاع از تعرفه‌های خدمات ما، همین حالا با ما تماس بگیرید!


سرفصل های دورهسوالات متداول


مدت دوره :

1

تعداد جلسات :

0

آخرین آپدیت :

۱۴۰۳/۰۳/۰۸

گروه آموزشی ره وب
مدرس دوره:

گروه آموزشی ره وب

دوره های مرتبط

ره وب